II ETAP KONKURSU ALFABETOMANIA ORAZ WRĘCZENIE NAGRÓD

Nagrody wręczone

Dziś tj. 08.04 w siedzibie Szkoły Języków Obcych SMART w Stąporkowie, odbył się II etap konkursu po czym nastąpiło uroczyste wręczenie nagród konkursu literowania z języka angielskiego „ALFABETOMANIA”.

Podziękowanie kierujemy dla nauczycieli: Pań Iwony Kowalczyk, Anny Solarz, Wandy Kołodziejczyk (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stąporkowie), Karoliny Sojdy, Renaty Rutkowskiej (Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stąporkowie) PSP nr 2 w Stąporkowie oraz Pana Konrada Bąka (Zespół Placówek Oświatowych w Kazanowie).

Podziękowania kierujmy również dla naszych lektorów Sylwii i Adama, którzy przeprowadzili II etap konkursu.

A oto lista zwycięzców

W kategorii dla klas IV:

JACEK KIJ (PSP Nr 1 w Stąporkowie)

MAJA ŚWIERCZ (PSP Nr 2 w Stąporkowie)

PIOTR OKŁA (PSP Nr 1 w Stąporkowie)

W kategorii dla klas V:

NADIA OGONOWSKA (PSP Nr 1 w Stąporkowie)

MAJA ŚWIERCZ (PSP Nr 1 w Stąporkowie)

GABRIELA KUSZTAL (PSP Nr 2 w Stąporkowie)

W kategorii dla klas VI:

PAWEŁ SZTELEBLAK (Zespół Placówek Oświatowych w Kazanowie)

ZUZANNA ZAWADA (PSP Nr 1 w Stąporkowie)

ADRIAN SIKORA (PSP Nr 1 w Stąporkowie)

Zwycięzcy otrzymali Vouchery pieniężne z wykorzystaniem na dowolny kurs w Szkole Smart oraz zestaw gadżetów SMART i pamiątkowy kubek.

Konkurs miał za zadanie rozwinąć umiejętności poprawnego literowania, doskonalić znajomość ortografii oraz sprawdzić umiejętności alfabetu angielskiego. Wszystko cele zostały zrealizowane przez cudownych uczestników.

Zwycięzcom i uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.