Konkurs Plastyczny dla przedszkolaków "MÓJ WŁASNY MIŚ"

Przedszkolaki z Gminy Końskie / Stąporków.

• 1.Zwrócenie uwagi na możliwość posługiwania się w innych językach.
  • 2.Zapoznanie z misiem Teddy Eddie najmłodsze dzieci oraz zachęcenie do poznawania jego języka – angielskiego.
  • 3.Rozwijanie kreatywności poprzez twórczość artystyczną.
  • 4.Rozwijanie uzdolnień i poczucia estetyki.

• 1.Uczestnikiem konkursu może być każdy Przedszkolak w gminie Końskie / Stąporków, chcący wziąć udział oraz wykazać się kreatywnym myśleniem, twórczością artystyczną.

V. Zasady szczegółowe

• 1.Konkurs polega na zobrazowaniu misia Teddy Eddie, według własnej wyobraźni, z wykorzystaniem ciekawej, dowolnej techniki plastycznej. Prace przygotowywane są przez uczniów w domu lub o ile dyrekcja przedszkola się zgodzi na zajęciach w przedszkolu.
  • 2.Prace konkursowe powinny być wykonane w miarę możliwości samodzielnie na arkuszu w formacie A3.
  • 3.Oddane prace należy opisać drukowanymi literami (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, grupa, dane Placówki Przedszkolnej. Jeśli praca była wykonywana na zajęciach to imię i nazwisko opiekuna grupy). Prace nie będą zwracane.
  • 4.Udział w konkursie jest bezpłatny.
  • 5.Osoby łamiące zasady konkursu określone w niniejszym regularnie zostaną wykluczone z udziału w konkursie.
  • 6.Prace konkursowe będzie oceniać jury składające się z przedstawicieli Szkoły Języków Obcych SMART. Przy ocenie brane pod uwagę będą:
  • Technika plastyczna.
  • Kreatywność w tworzeniu wizerunku Misia.

VI. Terminy

• 1.Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie:
  • Pracy konkursowej.
  • Karty zgłoszeniowej udziału w konkursie.
  • Oświadczenia, że praca jest dziełem autora - uczestnika konkursu.
  • Zgody na publikację wizerunku udzielona przez opiekuna prawnego dla uczestnika konkursu.
  • Zgody na przetwarzanie danych osobowych udzielana przez pełnoletniego prawnego opiekuna ucznia przystępującego do konkursu.

Do biura Szkoły Języków Obcych SMART w Stąporkowie ul. Piłsudskiego 130i, 26-220 Stąporków do dnia 29.10.2021r. do godz. 15:00.

VII. Ogłoszenie wyników i nagrody

1.Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie szkoły SMART oraz na jej profilu Facebook do dn. 10.11.2021r.

2.Zwycięzcy konkursu otrzymają następujące nagrody:

1 miejsce nagroda rzeczowa ZŁOTA.

Dla każdego uczestnika konkursu Dyplom Uczestnictwa.

www.smartszkola.pl