Tłumaczenia

SMART BIURO TŁUMACZEŃ

Biuro Tłumaczeń od lat specjalizuje się w profesjonalnych tłumaczeniach polsko – niemieckich, niemiecko – polskich i nie tylko.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy spełniać oczekiwania naszych klientów. Zlecenia naszych klientów traktowane są indywidualnie i z zachowaniem pełnej poufności.

Nasze Biuro specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych pisemnych i ustnych, tłumaczeniach zwykłych, nie wymagających uwierzytelnienia oraz tłumaczeniach specjalistycznych. Gwarantujemy tłumaczenie wierne oryginałowi, wykonane terminowo i kompetentnie.

Dokumenty do tłumaczenia przyjmujemy w oryginale, w formie elektronicznej, przesłane faksem lub w postaci kopii. Do uwierzytelnienia dokumentu konieczne jest przedłożenie oryginału, np. przy odbiorze tłumaczenia.

Profesjonalne tłumaczenia przysięgłe

Biuro Tłumaczeń bierze pełną odpowiedzialność zarówno za jakość tłumaczenia, jak i ścisłą poufność tłumaczonych dokumentów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, także wtedy, gdy potrzebujecie Państwo pomocy podczas spotkań z osobami mówiącymi w języku niemieckim. Zapewnimy specjalistyczną, a zarazem taktowną pomoc i opiekę tłumacza, który kompetentnie przełoży Państwa słowa. Z nami zawsze zostaniecie właściwie zrozumiani.

Proponowane przez nas ceny są niejednokrotnie niższe niż w innych biurach tłumaczeń. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ nie mamy kosztów związanych z rozbudowaną administracją.

Właściciel Biura a zarazem Szkoły Językowej SMART jest nie tylko tłumaczem przysięgłym, ale również nauczycielem z pełnym przygotowaniem pedagogicznym. Dlatego też dodatkową ofertę kierujemy do osób pragnących uczyć się j. niemieckiego.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zlecenia przyjmujemy we wszystkie dni tygodnia (również w święta – po uzgodnieniu telefonicznym).

Nasze biuro tłumaczeń w Końskich oferuje tłumaczenia we wszystkich językach świata.

• tekstów technicznych
  • tekstów sądowych, USG, aktów notarialnych (akty urodzenia, małżeństwa, odpisy, akty chrztu, poświadczenia zamieszkania, wyroki sądowe, itp.)
  • dokumentów z zakresu prawa pracy i dokumentów handlowych (świadectwa pracy, umowy o pracę, zaświadczenia REGON, ZUS, PZU, bankowe, KRS itp),
  • wszelkiego rodzaju dokumentacji szkolnej i kształcenia pozaszkolnego (dyplomy, świadectwa, suplementy do dyplomu);
  • dokumentacji medycznej -wypisy ze szpitala, historia choroby, wyniki badań, karty wypisowe itp.
  • Oprócz tłumaczeń przysięgłych jesteśmy w stanie pomóc Państwu wypełnić wnioski, formularze. Tłumaczenia sprawdzane są pod względem zachowania odpowiedniej terminologii, zasad gramatyki, leksyki, interpunkcji, stylu i formatowania.
  • Pomagamy w dokonywaniu wszelkich procedur związanych ze świadczeniami rodzinnymi w Niemczech ( wypełnianie wniosków, tłumaczenie przysięgłe i zwykłe niezbędnych dokumentów, w razie niejasności telefoniczna rozmowa z niemieckimi pracownikami biurowymi).

Wszystkie nasze tłumaczenia wykonywane są z pełnym zaangażowaniem, co daje gwarancję prawidłowego przełożenia tekstu z języka niemieckiego - nawet w przypadku skomplikowanych dokumentów zawierających specjalistyczne słownictwo.

Wykonywane przez nas tłumaczenia przysięgłe zostają podpisane i poświadczone pieczęcią osoby realizującej zlecenie.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat tłumaczeń zadzwoń lub napisz

Końskie: tel. 514-341-529 smartkonskie@onet.pl