VI Gra Terenowa SMART

VI Gra Terenowa SMART

Zacznij rok szkolny ze SMART!!

Kolejny rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a uczniowie powoli muszą szykować się na powrót do szkół. Aby trochę umilić ten czas, Szkoła Języków Obcych SMART w Końskich organizuje już 6. edycję wakacyjnej Gry Terenowej, w której udział mogą wziąć uczniowie klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wydarzenie to odbędzie się 26 sierpnia 2021 roku, tj. czwartek od godziny 11:00. Zadaniem uczniów – podzielonych na grupy – będzie, jak najlepsze wykonanie każdego z zadań i gier językowych rozlokowanych po całym mieście. Dla najlepszych grup przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe i upominki, a po grze na uczniów czekać będzie poczęstunek w postaci pizzy.

To już kolejna edycja Gry Terenowej organizowanej przez Szkołę Języków Obcych SMART, której zadaniem jest promowanie nauki języków obcych oraz zapoznanie i integracja uczniów z kadrą firmy.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdą Państwo na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/271579647727640. Zapisów można dokonywać do wtorku (24.08.2021).

Partnerzy

Dziękujemy firmom z nami współpracującym: