KONKURS PLASTYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OBRAZOWY SŁOWNIK”

KONKURS PLASTYCZNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  „OBRAZOWY SŁOWNIK”

Uczniowie klas 1-3 Szkół Podstawowych Gminy Końskie / Stąporków.

• 1.Zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka angielskiego, a w szczególności do ułatwiania uczenia się nowego słownictwa.
  • 2.Promowanie wśród uczniów postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się i rozwijania umiejętności językowych.
  • 3.Rozwijanie uzdolnień uczniów i poczucia estetyki.
  • 4.Stworzenie uczniom możliwości współzawodnictwa oraz sprawdzenia umiejętności językowych i plastycznych.

• 1.Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń klasy 1-3 szkoły podstawowej w gminie Końskie / Stąporków, chcący sprawdzić swoje umiejętności językowo-plastyczne w zakresie znajomości słownictwa języka angielskiego.
  • 2.Konkurs podzielony jest na trzy grupy wiekowe:
  • Uczniowie 1- klas szkoły podstawowej.
  • Uczniowie 2- klas szkoły podstawowej.
  • Uczniowie 3-klas szkoły podstawowej.

V. Zasady szczegółowe

• 1.Konkurs polega na zobrazowaniu słowa z języka angielskiego z wykorzystaniem ciekawej, dowolnej techniki plastycznej. Prace przygotowywane są przez uczniów w domu. Przewidziane są różne kategorie dla poszczególnych grup wiekowych:
  • Klasa 1- zobrazowanie dowolnego słowa z kategorii FRUITS (owoce).
  • Klasa 2- zobrazowanie dowolnego słowa z kategorii ANIMALS (zwierzęta).
  • Klasa 3 – zobrazowanie słowa SMART (mądry).
  • 2.Prace konkursowe należy wykonać samodzielnie na arkuszu w formacie A3.
  • 3.Oddane prace należy opisać drukowanymi literami (tytuł pracy, imię i nazwisko autora, klasa, szkoła). Prace nie będą zwracane.
  • 4.Udział w konkursie jest bezpłatny.
  • 5.Osoby łamiące zasady konkursu określone w niniejszym regularnie zostaną wykluczone z udziału w konkursie.
  • 6.Prace konkursowe będzie oceniać jury składające się z przedstawicieli Szkoły Języków Obcych SMART. Przy ocenie ważny jest wybór techniki plastycznej, samodzielność w jej wykonaniu.

VI. Terminy

• 1.Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie:
  • Pracy konkursowej.
  • Karty zgłoszeniowej udziału w konkursie.
  • Oświadczenia, że praca jest dziełem autora - uczestnika konkursu.
  • Zgody na publikację wizerunku udzielona przez opiekuna prawnego dla uczestnika konkursu.
  • Zgody na przetwarzanie danych osobowych udzielana przez pełnoletniego prawnego opiekuna ucznia przystępującego do konkursu.

Do biura Szkoły Języków Obcych SMART w Stąporkowie ul. Piłsudskiego 130i, 26-220 Stąporków do dnia 19.03.2021r. do godz. 15:00:

VII. Ogłoszenie wyników i nagrody

1.Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie szkoły SMART oraz na jej profilu Facebook do dn. 26.03.2021r.

2.Zwycięzcy konkursu z każdej kategorii wiekowej otrzymają następujące nagrody:

1 miejsce nagroda rzeczowa ZŁOTA

2 miejsce nagroda rzeczowa SREBNA