NAGRODY WRĘCZONE !

Dziś tj. 24.06 w siedzibie Szkoły Języków Obcych SMART w Stąporkowie, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie konkursu Fotograficzno -językowego „Ja w obiektywie”. Na przeprowadzenie ww. konkursu otrzymaliśmy zgodę Dyrektora Centrum Usług Wspólnych Michała Ginalskiego i p. Burmistrz Doroty Łukomskiej . Z powodu pandemii koronawirusa zwycięzcy musieli na swoje nagrody troszeczkę poczekać, ale było warto. Pani Agnieszka Woźniak dyrektor szkoły SMART osobiście podziękowała za udział w konkursie uczestnikom i wręczyła nagrody, a podziękowanie dla pani Izabeli Woźniak za zaangażowanie i pomoc okazaną swoim uczniom złożyła na ręce pani dyrektor Ewie Rupniewskiej , która zaszczyciła swoją obecnością . W związku z panującą sytuacją atmosferyczną i wyjazdem w teren zabrakło pani burmistrz Doroty Łukomskiej , która przygotowała piękne pozycje książkowe dla uczniów, a pracownik UM dostarczył do siedziby SMART. Zwycięzcy bardzo się ucieszyli.

A oto lista zwycięzców :)
1 miejsce Weronika Rzeźnicka PSP Krasna
2 miejsce Maria Karkusiewicz PSP Krasna
3 miejsce Maria Mieszalska PSP Krasna
Wyróżnienie dla Niny Jakubowskiej PSP Krasna.
Zwycięzcy otrzymali Vouchery pieniężne z wykorzystaniem w Szkole Smart oraz zestaw gadżetów SMART i pamiątkowy kubek.
Konkurs miał za zadanie rozpowszechnić idee fotografowania, jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego, rozwijać wyobraźnię, a przede wszystkim motywować uczniów do nauki języka angielskiego w mowie i piśmie wszystko cele zostały zrealizowane przez cudownych uczestników.
Zwycięzcom i uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!!!.