KURS ON-LINE!

KURS ON-LINE!

Kursy online w dzisiejszej dobie kryzysu to jedyna form nauki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Czy myślisz tak samo?


Zajęcia on-line w SMART z udziałem lektorów Native Speakerów, to coś innego niż kursy e-learningowe, które pozwalają jedynie na odtwarzanie tekstu. Podczas kursu on-line uczeń utrzymuje stały kontakt ze swoim nauczycielem języka, zarówno wizualny jak i głosowy. Po drugiej stronie monitora jest Pani, Pan lektor prowadzący zajęcia, który też wyjaśnia, przekazuje nieznane słówka, posiada sprzęt audio oraz materiały wizualne w postaci flash cards, plakatów i wideo. Uczeń może zadać pytanie i uzyska na nie odpowiedź.

Zajęcia on-line to zajęcia indywidualne i zajęcia grupowe prowadzone przez naszych lektorów lub Native Speakerów w oparciu o założony w SMART zakres programowy dla danej grupy, oraz indywidualne ścieżki „szyte na miarę”.

Znaleźliśmy koleją zaletę „szybkiego” przejścia na online w dobie kryzysu, a mianowicie: nie dojeżdżasz do naszej szkoły językowej, nie szukasz parkingu i nie myślisz, że wpadasz w kałużę. To udogodnienie jest odczuwalne w długie mroźne lub deszczowe dni. Na szczęście w tym roku już za nami. A dla rodziców to niesamowita wygoda. Spokojnie mogą oddać się chwili odpoczynku.

Czy myślisz tak samo?

Kochani jeśli ktoś chciałby przekonać się i dołączyć mamy miejsca w pokojach SMART

zadzwoń 784-511-551 lub 514-341-529 odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Ty sam zdecydujesz czy chcesz spróbować coś więcej

Partnerzy

Dziękujemy firmom z nami współpracującym: